DÜNYA
MUTFAĞINA
ARMAĞAN

Aşağıya Kaydır

FARKLI LEZZETLERİN DÜNYASI

ISIL İŞLEM GÖRMÜŞ

Buğday Unu

Hayatımıza hazır çorbalar ve bulyonlar ile dahil olmuş ısıl işlem görmüş (kurutulmuş) buğday unudur. Daha uzun raf ömrü sağlayan özelliğinin yanı sıra ürünlere de o beğendiğimiz kıvamı veren, olmazsa olmaz ürünümüzüdür. Endüstriyel ürünlerde kullanılmak üzere üretilmiştir.

25 Kg ventilli kraft paketlerde satılmaktadır.

UNLARIMIZ SİZE DE TANIDIK GELEBİLİR :)

Ekmeklik Undan, Baklavalık ve Böreklik Una, Mantılık ve Makarnalık Undan, Tost, Hamburger ve Pizzalarda Kullanılan Unlara Kadar Aklınıza Gelebilecek, Canınızın Çekebileceği Pek Çok Özel Un Gökun’ Markası Altında... Afiyetle...
UNLARIMIZ

MARKALAR

GÖKUN

Gökun'a adını verdiğimiz yıllarda, yola en iyiyi hedefleyerek çıktık. Tüketmeyeceğimiz hiçbir ürünü üretmemeyi prensip edindik. Günümüzde Gökun farklı damak tatlarına ve ihtiyaçlara çok çeşitli alternatifler sunan güvenilir bir un markası olmuştur.

DOBURCA

Ekmek yapımında kullanılır.

İlk zamanlarda birkaç çeşit ile başladığımız üretimimize, ürün çeşitliliğimizin artması ve farklı müşterilere hitap etme isteği ile yeni marka ve yeni ürün geliştirmeye yöneldik ve “Doburca” markasını ikinci markamız olarak müşterilerimizin beğenisine sunduk.

SİLVİYA

Ekmek ve Unlu Mamüller

Her zaman üst segment unlar üreterek başladığımız yolculuğumuzda, gelen müşteri talepleri doğrultusunda daha uygun fiyatlı unlarımızın da portföyümüze eklenmesi gerektiğini düşündük ve “Silviya” markamızı da ürün listemize ekledik.

ASTEKA

Zaman içerisinde müşterilerimizden gelen ihtiyaçlar doğrultusunda, tünel fırınlara da hitap edecek uygun fiyatlı bir ürün geliştirmek gerektiğine karar verdik ve “Asteka” markası ile yeni bir ürün daha ürün yelpazemize eklendi.
Yeni ürünlerimizle ailemiz her geçen gün genişlemeye devam ediyor.

GÖKPAIN

Özel Amaçlı Mix Unlar

Daha özel ürünler üretebilmeyi hayal ettik, GÖKPAIN Miks fabrikamızı kurduk. Kendi hammaddesini kendi tesisinde üreten ilk üretici olarak iş ortaklarımızın taleplerini karşılamaya başladık. Arge çalışmalarımıza her geçen gün yeni karışım lezzetler kazandırarak Gökpain markası altında ürün çeşitliliğimizi arttırmaya devam ediyoruz.